Sopa Kriket Premier Ligi

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51,8 MB
  • Sürüm 1.6.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Sopa Sporları Ltd
Sopa Kriket Premier Ligi, spor oyunları kategorisinde yer alan heyecan verici bir kriket oyunudur.

Piyasanın en iyi kriket oyununda başarı adımlarını bir bir tırmanmak için Sopa Kriket Premier Ligi mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin. Her an macera dolu anlar yaşayacağınız Sopa Kriket Premier Ligi mobil oyunu 11 kişinin topu özel kriket sopası ile yönlendirmesi şeklinde oynana kaliteli bir oyundur. Gerçek hayatta da çok fazla talep gören kriket sporu mobil oyun şekli ile de oyuncuların kalbini fethetmeyi başarmıştır.

 Dünyanın en iyi kriket oyuncularına karşı koruma yapmadan önce yönlendireceğiniz oyuncuyu yaratın ve kendi tarzınıza göre özelleştirin. Oyuncunuzu dünyanın en büyük kriket takımları tarafından istenilen bir seviyeye getirin. Bunun için sıkı eğitimlere dahil olun. Kontrollerinizi geliştirin ve liderlere kendinizi kanıtlamak için yetenekleriniz doğrultusunda başarılı bir performans sergileyin. Dünya seyahatlerine katılmak başarılarınız doğrultusunda gerçekleşecektir. 

Hindistan ve Avustralya'daki takım sahipleri, imzanızı güvence altına almak için mücadele ediyorlar. Dünyanın dört bir yanından yıldız oyuncuların işe alımını yapacak olan büyük lig savaşlarını kazanan kişi olun. Daha sonrasında seçmiş olduğunuz rüya takımını uluslararası kıvama getirene kadar tüm başarı toplayın. Eğer takımınız biraz tecrübeye ihtiyaç duyuyorsa, bir eski oyuncuyu kısa süreli bir anlaşma ile emekliliğinizden mahrum bırakabilirsiniz. 

Bir vuruş koçu işe alırken kısa bir süre önce yaratılan kaptanınız onu bir yıldız haline getirecektir. Rakiplerinizin hamlelerini hesaplayarak daha yüksek sayılar kazandıracak hamleler yapın. Sopanızı sıkı sıkı tutu ve gelen topu isabet alarak kaleye fırlatın. Gol attığınızda sayı hanenize bu yazılacak. Rakiplerinizi bu şekilde yeneceksiniz. Bu da büyük liderlerin dikkatini çekerek yıldız olma şansınızı artıracaktır. Çaylak sporcuları yetiştirerek dünyanın en başarılı kriket sporcusu haline getirin. Sıkı eğitimler, özel sopa ve stratejik planlar ile Sopa Kriket Premier Ligi mobil oyununu kazanan takım siz olacaksınız. Parmaklarınızı güçlendirin macera başlıyor. 
Sopa Kriket Premier Ligi indir